Suicide Squad Yeni 52 Cilt 5 / Dört Duvar Arasında pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Suicide Squad kimsenin hayallerindeki süper kahramanlar değil. Amanda Waller tarafından zorla göreve alınan tehlikeli suçlular olarak, en iyi ihtimalle serseri mayın oldukları söylenebilir… Ve onları hizaya getiren patlayıcılar kafataslarından çıkarıldığı için artık tamamen kontrol dışındalar.
Fakat FOREVER EVIL olaylarının ardından, Dünya’nın tüm büyük kahramanları kaybolmuş durumda. Ve bu da insanlığı savunmak için geriye yalnızca Suicide Squad’daki psikopatların kaldığı anlamına geliyor!
Şimdi Waller, akıl almaz güçteki bir silahın Thinker’ın eline düşmesini önlemeleri için Deadshot, Harley Quinn ve Captain Boomerang’dan oluşan bir ekibi göreve yolladı. Tek bir sorun var: Thinker kendi Suicide Squad’ını kurmak için Power Girl, Steel ve Unknown Soldier’ı bir araya getirdi… Ve onlar asıl ekipten daha güçlü.
Çalışmalarıyla takdir gören yazar MATT KINDT (JUSTICE LEAGUE UNITED) ve çizer PATRICK ZIRCHER (THE NEW 52: FUTURE’S END) tüm dünya FOREVER EVIL etkisi altındayken Task Force X’teki suçluların başına neler geleceğini keşfediyor!
 

{strong}Suicide Squad Yeni 52 Cilt 5 / Dört Duvar Arasında isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Scott Hanna tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 01.01.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Suicide Squad Yeni 52 Cilt 5 / Dört Duvar Arasında kitabın özetini okuyabilir, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 5 / Dört Duvar Arasında kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Suicide Squad Yeni 52 Cilt 5 / Dört Duvar Arasında kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Suicide Squad Yeni 52 Cilt 5 / Dört Duvar Arasında kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir