Suicide Squad Yeni 52 Cilt 3 – Ölüm Enayiler İçindir pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ölümden Dönmek! Büyük terör örgütü Basilisk’in efendisi Regulus ile ölümcül bir savaşa girdikten sonra, Suicide Squad harap olmuş durumda. Ekip lideri Deadshot gizli aşığı Harley Quinn için kendini feda ederken, Yo-Yo ve Voltaic kendi ekip üyeleri tarafından katlediliyor.
Ancak bazı ajanlar, ölü kalamayacak kadar kıymetlidir. Ve Regulus gibi bazı düşmanlar da sonsuza kadar ortadan kaybolmayacak kadar tehlikeli…
Daha da kötüsü Harley Quinn, Joker olarak da tanıdığımız ağır yaralı, deli eski sevgilisi tarafından ziyaret edilmek üzere. Bir yıldır ölü olduğuna inanılan Joker, Batman ile savaşmak ve sadakatsizliği için Harley’yi cezalandırmak için geri dönüyor. Peki ya Squad kendini toplamaya çalışırken yeni lider kim olacak?
 

{strong}Suicide Squad Yeni 52 Cilt 3 – Ölüm Enayiler İçindir isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Adam Glass tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 11.08.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Suicide Squad Yeni 52 Cilt 3 – Ölüm Enayiler İçindir kitabın özetini okuyabilir, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 3 – Ölüm Enayiler İçindir kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Suicide Squad Yeni 52 Cilt 3 – Ölüm Enayiler İçindir kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Suicide Squad Yeni 52 Cilt 3 – Ölüm Enayiler İçindir kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir