Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 – Dost Kazığı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Suicide Squad kimdir? Hapishanelerden toplanıp mahkumiyet sürelerini intihar görevlerinde doldurmaya gönderilen süper canilerden oluşan bir ekip. Boyunlarındaki Nanit bombaları yüzünden ipleri daima bir başkasının elinde. Hepsi harcanabilir. Ve kimse bundan sorumlu tutulamaz. Vahşet ve ölüm ise ofisteki sıradan günlerden biridir sadece. 

İlk görevlerinde Ekibin altı üyesi de Deadshot, Harley Quinn, El Diablo, Voltaic, Black Spider ve King Shark 60.000 kişilik silahlı bir orduyla karşı karşıya kalıyor. Ekip üyelerinin kontrolünü elinde tutan soğukkanlı Amanda Waller, suikast ekibini görevden göreve gönderirken sadece Ekibin durdurabileceği küresel bir tehdit ortaya çıkıyor… Tabii eğer bu deliler önce birbirlerini öldürmezlerse. Ayrıca Harley, erkek arkadaşı Joker’in derisinin diri diri yüzüldüğünü öğrendiğinde ne yanlış gidebilir ki?

Suıcıde Squad: Dost Kazığı 
Sizi sınırlarda gezdirecek, patlayıcı ve meydan okuyucu bir macera! Yazan Adam Glass (Supernatural) ve çizenler Federico Dallocchio (STARCRAFT), Clayton Henry (ADVENTURE COMICS). #1-7 arasındaki sayıları kapsamaktadır.
 

{strong}Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 – Dost Kazığı isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Adam Glass tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 30.03.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 – Dost Kazığı kitabın özetini okuyabilir, Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 – Dost Kazığı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 – Dost Kazığı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Suicide Squad Yeni 52 Cilt 1 – Dost Kazığı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir