Suç ve Ceza (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Şu küçük ayrıntılar… İnsanı ele veren daima ayrıntılardır. 
 
Dostoyevski’nin çağlar ötesi başyapıtı
Suç ve Ceza, Bastien Loukia’nın usta çizimleriyle yeniden hayat buluyor ve insan doğasının karmaşıklığını gözler önüne seriyor.
 
Raskolnikov’un trajik hikâyesi, edebiyat dünyasının en büyük açmazlarından biridir. Herkes aşinadır bu hikâyeye, ama kimse suçu da cezaya hangi kefeye koyması gerektiğini bilemez. Zira
Raskolnikov’un içindeki karanlık düşünceler, kırılgan vicdanı ve toplumun kötülüğüyle birleşerek barbarca bir cinayet işlemesine sebep olmuştur.
 
 Vicdan azabıyla kahrolan genç adam paranoyaya kapılır ve kendi iç dünyasıyla hesaplaşmaya başlar. Çaresizlikle, adalet arayışıyla ve ahlaki sorgulamalarla allak bullak olan zihni onu büyük bir çıkmaza sürükler. Tüm parçaları yerine oturtacak soruysa şudur: Suçu itiraf edip büyük bir yükten kurtulmak mıdır evla olan, yoksa hayatın sonuna dek gerçeklerden kaçarak yüreğinde bir taşla yaşamak mı?
 

{strong}Suç ve Ceza (Çizgi Roman) isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 18.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Suç ve Ceza (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Suç ve Ceza (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Suç ve Ceza (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Suç ve Ceza (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir