Sualtı Kaynakçısı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Nova Scotia açıklarındaki bir petrol platformunda sualtı kaynakçısı olarak çalışan Jack Joseph, derin deniz işinin muazzam baskısına alışıktır. Ancak hiçbir şey onu yaklaşmakta olan babalığın baskılarına hazırlayamaz. Jack derinlere daldıkça, genç eşinden ve henüz doğmamış oğlundan gittikçe uzaklara çekilmektedir sanki. Sonra bir gece, okyanus tabanının buz gibi derin yalnızlığında açıklanamaz bir şey olur. Jack, yaşamının akışını sonsuza dek değiştirecek gizemli ve doğaüstü bir olay yaşar.
Jeff Lemire’in yazıp çizdiği Sualtı Kaynakçısı; babalar ve oğullar, doğum ve ölüm, anılar ve gerçeklik ve hepimizin çok derinlere gömdüğü hazineler hakkında bir çizgi roman.
 

{strong}Sualtı Kaynakçısı isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Jeff Lemire tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 02.04.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sualtı Kaynakçısı kitabın özetini okuyabilir, Sualtı Kaynakçısı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sualtı Kaynakçısı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sualtı Kaynakçısı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir