Star Wars Vader Vuruldu / Vader Vuruldu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

YENİ STAR WARS ÇAĞININ EN GÖRKEMLİ İKİ ÇİZGİ ROMAN SERİSİ BU KİTAPTA İLK KEZ KESİŞİYOR! Darth Vader kendisini asi filosuna karşı tek başına bulunca, yakınlardaki bir gezegene çakılıyor. Asiler bu fırsatı değerlendirip en büyük düşmanlarından birinden kurtulacak mı… Yoksa Güç’ün karanlık tarafının gazabını mı hissedecekler? Sith Lordu vurulmuş olabilir ama işi bitmiş değil! Tüm favorileriniz bu ciltte; eski ve yeni, iyi ve kötü; Luke! Vader! Leia! Aphra! Han! 3-PO,R2, Üç Sıfır ve BT-1! Ve iki Wookie’nin kıran kırana kapışmasında, Chewbacca, Kara Krrsantan’a karşı!
 

{strong} Star Wars Vader Vuruldu / Vader Vuruldu isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 15.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic} Star Wars Vader Vuruldu / Vader Vuruldu kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Vader Vuruldu / Vader Vuruldu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Vader Vuruldu / Vader Vuruldu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Vader Vuruldu / Vader Vuruldu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir