Star Wars Vader: Karanlık İmgeler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KİM BU DARTH VADER? O, birçok sıfat taşıyor: Sith savaşçısı, komutan, yok edici. Galaktik İmparatorluk’un dört bir yanındaki pekçok kimse için Vader, gücün ve korkunun en uç sembolü. Fakat Kara Lord’a farklı bir gözle bakanlar da var. Galaksinin bazı köşeleri öylesine umutsuz halde ki, Vader bile beyaz atlı bir prens olabilir. Bazı İmparatorluk Komutanları içinse başarısızlığın bedeli, Vader’ın öfkesi. Vader’ın TIE Fighter’ı ile it dalaşına giren bir X-wing pilotunun hislerine ortak olun! Ve galaksinin en büyük kötüsünün farklı yüzlerini keşfedin! Bu ciltte, Dennis “Hopeless” Hallum, Paolo Villanelli, Brian Level, David Lopez, Stephen Mooney, Geraldo Borges, Javier Pina, Arif Prianto, Jordan Boyd, Muntsa Vicente, Lee Loughridge ve Marcio Menyz tarafından yaratılan Star Wars: Vader – Dark Visions #1-5 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars Vader: Karanlık İmgeler isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Dennis Hallum tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 11.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars Vader: Karanlık İmgeler kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Vader: Karanlık İmgeler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Vader: Karanlık İmgeler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Vader: Karanlık İmgeler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir