Star Wars: Obi Wan Anakin pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

GELECEKLERİ KARANLIK AMA ŞİMDİLİK SADECE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİDEN İBARETLER…
BU DA YETERİNCE TEHLİKELİ!
Klon Savaşları’ndaki askeri kahramanlıklarından, Mustafar’daki trajik düellodan ve Ölüm Yıldızı’ndaki son çatışmalarından uzun yıllar önce, onlar, usta Obi-Wan Kenobi ve genç Padawan Anakin Skywalker’dı. Şimdi, “Seçilmiş Kişi” Anakin’in eğitime başlamasının birkaç yıl sonrasında onlara katılın. Öğretmen ve öğrenci zamanla birbirlerine yakınlaşmış olsa da, zorlu bir süreçten geçiyorlar. İşleri de kolaylaşmıyor. Hatta uzak bir gezegenden yardım çağrısı aldıklarında, ikili, kırılma noktasına varacak kadar zorlanabilir. İlkel teknolojiye sahip, ölümcül yerlilerle dolu tuhaf bir gezegende mahsur kalmışken kurtulmayı başarabilecekler mi? Çünkü dört bir yanlarında savaş patlak verdiğinde, Usta ve Padawan kendilerini karşıt saflarda bulacaklar!
 

Bu ciltte Charles Soule tarafından yazılan ve Marco Checchetto tarafından çizilen Obi-Wan and Anakin #1-5 arası sayılar toplanmıştır.
 

{strong}Star Wars: Obi Wan Anakin isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Charles Soule tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 03.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: Obi Wan Anakin kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Obi Wan Anakin kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Obi Wan Anakin kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Obi Wan Anakin kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir