Star Wars KANAN Cilt 1 / Son Padawan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

JEDILAR TEK TEK AVLANIYOR. TEK BAŞINA BİR PADAWAN BÜYÜK TASFİYE’DEN NASIL KAÇABİLİR? Star Wars Rebels döneminde tanıdığımız Kanan Jarrus, Hayalet’in başıbozuk mürettebatıyla birlikte Galaktik İmparatorluk’a karşı savaşan kibirli ve alaycı bir kaçak. Fakat yıllar önce, Klon Savaşları sırasında Caleb Dume olarak tanınan ve Usta Depa Billaba’dan eğitim alan bir Jedi Padawanı’ydı. Ne ustanın ne de çırağının aklından bile geçmeyen şeyse, İmparator’un, tüm Jedilar’ın yok edilmesini öngören Emir 66’yı yürürlüğe sokmasıyla “sadık” klon askerleri tarafından öldürülmeye çalışacakları. Peki, Caleb Dume bu katliamdan nasıl sağ çıktı? Ustasının ölümünden sonra kendi başına hayatta kalmayı nasıl öğrendi? Kanan Jarrus olarak tanıdığımız adama nasıl dönüştü? Jedi olmak kendisini bir hedef haline getirecekken bir Padawan ne yapabilir? Klon Savaşları ve Rebels arasında geçen yılları birbirine bağlayan bu hikâyede Caleb’e katılın! Bu ciltte Greg Weisman’ın yazdığı ve Pepe Larraz’in çizdiği, Kanan #1-6 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars KANAN Cilt 1 / Son Padawan isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Weisman tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 20.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars KANAN Cilt 1 / Son Padawan kitabın özetini okuyabilir, Star Wars KANAN Cilt 1 / Son Padawan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars KANAN Cilt 1 / Son Padawan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars KANAN Cilt 1 / Son Padawan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir