Star Wars: İsyan Çağı / Karanlık pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İŞTE BU STAR WARS ÇAĞI!
 
Orijinal Üçleme’nin ikonik kötü adamları geri döndü! Boba Fett, galaksinin en büyük kelle avcılarından biri olarak ün kazanmış olabilir ama o Mandalorian zırhının altında —tabii varsa— nasıl bir kalp atıyor? Basit bir Moff’un kendini emri altına alma cüreti yüzünden Darth Vader içten içe sessiz bir gazapla kavruluyor— acaba Vader ne zaman gerçek karakterini ortaya koyacak? Galakside Hutt Jabba adını böylesine ürkütücü yapan şeyi keşfedin! Grand Moff Tarkin de gizemli öyküsüyle karşınızda!
 
Greg Pak, Simon Spurrier, Marc Laming, Emilio Laiso, Roland Boschi, Marco Turini, Ramón Bachs, Caspar Wijngaard, Neeraj Menon, Jordan Boyd, Andres Mossa, Rachelle Rosenberg, Stéphane Paitreau ve Lee Loughridge’in yarattığı Star Wars: İsyan Çağı — Boba Fett, Darth Vader, Hutt Jabba ve Grand Moff Tarkin ile Star Wars: İsyan Çağı Özel kısmi içeriği — bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars: İsyan Çağı / Karanlık isimli kitap 104 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 25.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: İsyan Çağı / Karanlık kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: İsyan Çağı / Karanlık kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: İsyan Çağı / Karanlık kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: İsyan Çağı / Karanlık kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir