Star Wars: İsyan Çağı / Aydınlık pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İŞTE BU STAR WARS ÇAĞI!
 
Bu defa Orijinal Üçleme’nin ikonik kahramanları sahneye çıkıyor! Han Solo ödülünü alıp yeniden bir dolandırıcılık hayatına dönmeye hazır; ta ki malum bir genç son bir iyilik isteyene kadar! Eski kaçakçı Lando Calrissian’ın lüks ve rahat bir yaşam hayali son bir dolap çevirmesine bağlı! Luke Skywalker ilk kez karanlık tarafın ayartısıyla karşı karşıya… Acaba ona teslim olacak mı? Leia, Han’ı, Hutt Jabba’dan kurtarmak için kelle avcısı Boushh’un kılığına giriyor — ama önce Bossk’a kendini kanıtlaması gerek! Ayrıca Jedi Ustası Yoda ve usta pilotlar Biggs Darklighter ile Jek Porkins de bu ciltte!
 
Greg Pak, Chris Sprouse, Matteo Buffagni, Will Sliney, Scott Koblish, Stefano Landini, Andrea Broccardo, Chris O’Halloran, Karl Story, Marc Deering, Tamra Bonvillain ve Dono Sánchez-Almara’nın yarattığı Star Wars: İsyan Çağı — Han Solo, Lando Calrissian, Luke Skywalker ve Prenses Leia ile Star Wars: İsyan Çağı Özel kısmi içeriği — bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars: İsyan Çağı / Aydınlık isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 25.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: İsyan Çağı / Aydınlık kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: İsyan Çağı / Aydınlık kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: İsyan Çağı / Aydınlık kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: İsyan Çağı / Aydınlık kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir