Star Wars: Direniş Çağı / Captain Phasma pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

CAPTAIN PHASMA “YİTİRİLMİŞ SİLAHLAR” İmparatorluk’un yıkılmasından sonra Cumhuriyet galakside barış ve düzeni korumaktadır. Ama eski rejimin izinden giden şeytani İlk Düzen, imparatorluğun küllerinden doğmaktaydı. Sayısı belirsiz kudretli savaş silahları ve lejyonlar dolusu dogmatik stormtrooperlarla donanmış İlk Düzen, yeni galaktik hükümeti devirme niyetindeydi. İlk Düzen’i nihai zafere ulaştıracak savaş silahı, acımasız bir stormtrooper olabilir…. Bu fasikül, Tom Taylor tarafından yazılan ve Leonard Kirk tarafından çizilen Star Wars: Age of Resistance – Captain Phasma #1 (2019) sayısının Türkçe basımıdır.
 

{strong}Star Wars: Direniş Çağı / Captain Phasma isimli kitap 24 sayfadan oluşmaktadır ; Tom Taylor tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 23.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: Direniş Çağı / Captain Phasma kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Direniş Çağı / Captain Phasma kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Direniş Çağı / Captain Phasma kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Direniş Çağı / Captain Phasma kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir