Star Wars: Darth Vader Sith Kara Lordu, Cilt 2 Mirasın Sonu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

VADER, EN SİNSİ HASMINI ALT ETMEK ZORUNDA… BİLGİ.
 
Jedi Tapınağı’nın kütüphanecisi Jocasta Nu, tasfiyeden sonra Jedi mirasına dair ne varsa toplamak ve saklamak için vargücüyle çabalıyor. Vader ve Yüce Inquisitor’un amacı ise bu çabayı boşa çıkarmak. Sahip olduğu bilgiyle neredeyse tek başına bir Jedi Tarikatı olan Jocasta’yı büyük bir tehdit olarak gören ve onu durdurmak isteyen Palpatine tarafından kadının peşine düşmekle görevlendirildiler. Peki, o halde İmparator neden Vader’a Jocasta’yı sağ tutmasını emretti? Jocasta’nın uğruna her şeyi feda etmeyi göze alacağı gizli bilgi ne? Bütün bunların arasında, Vader, kellesine büyük bir ödül konulduğunu da öğrenir! Kara Lord’un imparatorluktaki mevkisine meydan okumaya cüret eden kim? Darth Vader’ın hikâyesi devam ediyor!
 
Bu ciltte Charles Soule, Giuseppe Camuncoli, Daniele Orlandini ve David Curiel’in yazıp çizdiği Darth Vader (2017) #7-12 sayıları bir araya getirilmiştir.
 
 

{strong}Star Wars: Darth Vader Sith Kara Lordu, Cilt 2 Mirasın Sonu isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Charles Soule tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 31.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: Darth Vader Sith Kara Lordu, Cilt 2 Mirasın Sonu kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Darth Vader Sith Kara Lordu, Cilt 2 Mirasın Sonu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Darth Vader Sith Kara Lordu, Cilt 2 Mirasın Sonu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Darth Vader Sith Kara Lordu, Cilt 2 Mirasın Sonu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir