Star Wars Darth Vader Cilt 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KARANLIK SITH LORDU İLK KEZ KENDİ SERİSİNDE!
Darth Vader, beyazperdede gözüktüğü ilk andan itibaren pop kültürün en popüler karakterlerinden biri oldu. Şimdiyse Vader’ı, tam da Yeni Bir Umut’un bittiği noktadan, İmparatorluk’un Asiler’le mücadelesini savaşın diğer cephesinden gösteren kendi macerasında takip edebilirsiniz. Bir Karanlık Lord yardıma ihtiyaç duyduğunda kime gider? Vader, asilere karşı son derece kişisel bir intikam arayışında, bir yandan da İmparator’un gizli planlarını araştırırken, silah yağmacısı Aphra karşılaşıyor. Aphra ve savaş droidlerini alarak bir ordu kurmak için Geonosis’e dönüyor. Fakat bazı çok güçlü kişiler onun aradığı gerçekleri öğrenmesini istemiyor. Hutt Jabba, Boba Fett ve daha nicesi de cabası!

 

{strong}Star Wars Darth Vader Cilt 1 isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Kieron Gillen tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 04.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars Darth Vader Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Darth Vader Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Darth Vader Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Darth Vader Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir