Star Wars: Darth Maul pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

NEFRET, KORKU VE ÖFKE İLE BÜYÜTÜLMÜŞ, KARANLIĞIN YASALARIYLA ŞEKİLLENDİRİLMİŞ… VE ÖLDÜRMEK İÇİN YETİŞTİRİLMİŞ!
 
Darth Maul’un Darth Sidious’un çırağı olarak geçirdiği dönem, uzun süredir karanlıkla örtülüydü; Şimdi nihayet Maul’un intikam öyküsü su yüzüne çıkıyor! Bu, Darth Maul’un, nefret ettiği Jedilar’la ilk karşılaşmasına hazırlanırken açığa çıkan dizginsiz öfkesinin hikâyesi. Fakat Maul, uğursuz güçler tarafından yakalanan Jedi Padawanı’nı bulmakta neden bu kadar kararlı? Peki ya Cad Bane ile Aurra Sing’in de aralarında bulunduğu kelle avcıları ekibinin bu işteki rolü ne? Galaksideki en ölümcül Zabrak’ı hiç olmadığı kadar yakından tanıyın!
 
Bu ciltte, Cullen Bunn, Luke Ross, Nolan Woodard, Chris Eliopoulos ve Jordie Bellaire’in yarattığı Darth Maul #1-5 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars: Darth Maul isimli kitap 124 sayfadan oluşmaktadır ; Cullen Bunn tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 25.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: Darth Maul kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Darth Maul kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Darth Maul kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Darth Maul kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir