Star Wars Darth Maul Dathomir’in Oğlu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Obi-Wan Kenobi tarafından ikiye biçilmek ve eski Sith ustası Darth Sidious tarafından reddedilmek, Darth Maul’u bozguna uğratmaya yetmez. Tam tersine, yalnızca tüm galaksiye kafa tutacak kadar öfkelenmesine neden olur… Hem de bir Mandalorlu ordusuyla omuz omuza! Maul, Huttlar, Kara Güneş, Mandalorlular ve ürkütücü Geceoğulları’ndan oluşan suç örgütü Gölge Birliği’ni kurmasının ardından Darth Sidious ve generalleri Kont Dooku ile General Grievous’a savaş açıyor! Star Wars: Klon Savaşları’nın beyazperdeye yansımayan bölümlerinden uyarlanan bu cilt, Darth Maul destanının şimdilik finali.
 

{strong}Star Wars Darth Maul Dathomir’in Oğlu isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Jeremy Barlow tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 26.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars Darth Maul Dathomir’in Oğlu kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Darth Maul Dathomir’in Oğlu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Darth Maul Dathomir’in Oğlu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Darth Maul Dathomir’in Oğlu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir