Star Wars: Darth Maul 4 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Jedi Padawanı Eldra Kaitis, fırsatçı gangster Xev Xrexus’un mahkumu. Xrexus, galaksinin en tehlikeli suç patronlarını, padawanı satılığa çıkardığı bir açık artırmaya davet etti. Sith çırağı Darth Maul, ustası gizemli Darth Sidious’un emrin e karşı gelerek müzayedeye sızdı. Maul, Jedilara karşı olan intikam açlığını biraz olsun dindirebilmek için aralarında Cad Bane ile Aurra Sing’in de olduğu bir grup kelle avcısıyla padawanı önce kaçırıp sonra da öldürmeyi planlıyor.
 
Planın kaçırma kısmı başarıyla ilerlerken Maul, ona denk olduğunu ve adil bir dövüş istediğini söyleyen padawana kandı. İçinde bulundukları araç vurulup düşürülünce düelloları başlayamadan bitti. Dahası, açık artırmadan hayal kırıklığıyla ayrılan suç patronlarına onları keyif için avlama fırsatı da doğdu…
 
Bu fasikül, Cullen Bunn tarafından yazılan, Luke Ross ve Rafael Albuquerque tarafından çizilen Star Wars: Darth Maul #4 (2017) sayısının tıpkıbasımıdır.
 

{strong}Star Wars: Darth Maul 4 isimli kitap 24 sayfadan oluşmaktadır ; Cullen Bunn tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 25.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: Darth Maul 4 kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Darth Maul 4 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Darth Maul 4 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Darth Maul 4 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir