Star Wars: Cumhuriyet Çağı / Karanlık pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İŞTE BU STAR WARS ÇAĞI!
 
Bu kez kötü adamları sahneye çıkarıyor ve… Darth Maul’den başlayarak Eski Cumhuriyet’in en karanlık figürlerine ışık tutuyoruz! Öfkenin ete kemiğe bürünmüş hali olan Maul, Jedi Düzeni’ne saldırmak için Coruscant’ın gölgelerinde pusuda bekliyor! Ancak kana susamış Sith Lordu, düzenli ve planlı hareket eden ustasının isteklerini sorgulamaktan da kendini alamıyor. Maul başka bir yol izleyebilir miydi, yoksa her zaman bu karanlık yolu takip etmeye mahkum muydu? Bu arada, Kont Dooku, sinsi Darth Sidious’un planları için zemin hazırlamaya başlıyor! Dehşet saçan ayrılıkçı General Grievous saldırıyor! Kolay görünen bir iş için bir ekip ile güçbirliği eden Jango Fett’in galaksinin en korkulan ödül avcısı yönündeki şöhreti, kendinden önce geliyor. Ve nihayet, Asajj Ventress ile karanlık tarafın derinlerine dalıyoruz!
 
Jody Houser, Luke Ross, Carlos Gómez, Java Tartaglia and Dono Sánchez-Almara’nın yarattığı Star Wars: Cumhuriyet Çağı — Kont Dooku, Darth Maul, General Grievous, Jango Fett ve Star Wars: Cumhuriyet Çağı Özel kısmi içeriği — bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars: Cumhuriyet Çağı / Karanlık isimli kitap 104 sayfadan oluşmaktadır ; Jody Houser tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 25.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars: Cumhuriyet Çağı / Karanlık kitabın özetini okuyabilir, Star Wars: Cumhuriyet Çağı / Karanlık kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars: Cumhuriyet Çağı / Karanlık kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars: Cumhuriyet Çağı / Karanlık kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir