Star Wars Cilt 8 Mon Cala’da İsyan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ASİLER İTTİFAKI, ÜYE SAYISINI ARTIRARAK KUVVETLERİNİ GENİŞLETMEYİ HEDEFLİYOR… Fakat yeni üyelerin sayısı arttıkça geçimsizlik ve görüş ayrılıkları da artıyor. Prenses Leia, Han ve Luke’un da yardımıyla bu farklı hiziplerden tek bir ittifak inşa etmeyi başarabilecek mi? Mon Cala’yı özgür kılmak için yola çıkılan görevde, abluka altındaki gezegeni İttifak’a katma niyetinde olan Leia, neredeyse imkânsız bir plan yapıyor–hem de C-3PO’nun eşsiz becerilerine ve kültürel bilgisine dayalı bir plan! Han, Luke ve Leia çok tehlikeli bir kurtarma operasyonundayken 3PO da hayati öneme sahip bir görevi tamamlayıp… operada sosyalleşecek?! İmparatorluk geçici olarak zayıflamışken İttifak karşı koymak üzere ayaklanıyor. Asiler’in büyük zafer anı yaklaşmış olabilir mi?
 

{strong}Star Wars Cilt 8 Mon Cala’da İsyan isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Kieron Gillen tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 20.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars Cilt 8 Mon Cala’da İsyan kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Cilt 8 Mon Cala’da İsyan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Cilt 8 Mon Cala’da İsyan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Cilt 8 Mon Cala’da İsyan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir