Star Wars Cilt 5 / Yoda’nın Gizli Savaşı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

YODA’NIN GEÇMİŞİNDEKİ SIRLARI KEŞFEDİN!
 
Asi ekibinin bir üyesi yakalanmış ve hapsedilmişken, bir kez daha Ben Kenobi’nin günlüğüne ve… Jedi Üstadı Yoda ile efsanevi bir maceraya dönüyoruz! Yoda, gizemli güçlere sahip, saldırgan çocuklarla dolu bir dünyada sıkışıp kalmış halde. Olmayacak hiç, bu iş kolay. Yenilmiş ve esir düşmüşken, Üstat bir kez daha çırak olmak zorunda. Yoda’nın geçmişteki mücadelesinin yankıları ise günümüzde Luke Skywalker tarafından hissediliyor! Bağlı birbirine her şey! Diğer bir öyküde, İmparatorluk’a karşı savaşta hiçbir şekilde taraf olmak istemeyen bir gezegene çok gizli görevle giden Prenses Leia’ya katılıyoruz. Yaralandığı için görevde başarısız olma tehlikesi doğduğunda, başını kuma gömmek isteyen bir toplumda isyan ateşini yakabilecek mi?
 
Bu ciltte Jason Aaron, Kelly Thompson, Salvador Larroca, Emilio Laiso, Edgar Delgado ve Rachelle Rosenberg’den oluşan yaratıcı ekibin hazırladığı Star Wars (2015) #26-30 ve Yıllık (2015) #2 bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Star Wars Cilt 5 / Yoda’nın Gizli Savaşı isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 22.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars Cilt 5 / Yoda’nın Gizli Savaşı kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Cilt 5 / Yoda’nın Gizli Savaşı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Cilt 5 / Yoda’nın Gizli Savaşı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Cilt 5 / Yoda’nın Gizli Savaşı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir