Star Wars Cilt 4 Harbinger’ın Son Uçuşu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Çavuş Kreel ve İmparatorluk askerlerinden oluşan elit manga ile birlikte Yıldız Detroyeri Harbinger’ın koridorlarında Karanlık Taraf’ta bir gezintiye çıkın! Harbinger, neredeyse yok edilemez bir savaş silahı. Aynı zamanda, asilerin yeni, çok gizli planının da hedefi. İmkansızı başarmak için gözünü budaktan sakınmayan Luke Skywalker, Han Solo ve Leia Organa, bunun Harbinger’ın son uçuşu olmasını sağlamaya kararlı! Ama Kreel ve SCAR Mangası da asileri avlamakta uzman! Çarpışma kapıda! Diğer bir macerada; Hutt Jabba, başındaki derdi çözmesi için Wookiee kelle avcısı Kara Krrsantan’ı tutuyor. Fakat bu kum çölünde, yakından tanıdığımız ihtiyar bir münzevinin de bu konuda söyleyecek sözü olabilir.

 

{strong}Star Wars Cilt 4 Harbinger’ın Son Uçuşu isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 27.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars Cilt 4 Harbinger’ın Son Uçuşu kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Cilt 4 Harbinger’ın Son Uçuşu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Cilt 4 Harbinger’ın Son Uçuşu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Cilt 4 Harbinger’ın Son Uçuşu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir