STAR WARS Cilt 2 / Kaçakçı Ayı’nda Yüzleşme pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KAÇAKÇI AYI’NDA YÜZLEŞME 

Eskimeyen klasikten hiç anlatılmamış hikâyelerle macera sürüyor!
 
Luke’un Jedilar’ın akıbetine dair arayışı, onu Coruscant’taki Jedi Tapınağı’na yönlendirmişti. Fakat ışın kılıcı çalınınca, kendisini kısa sürede kapana kısılıp tutsak edilmiş buluyor! Luke, Ölüm Arenası’na zorla çıkarılmadan önce dostları yardımına koşacak mı? 
 
Bu sırada Han ile Leia beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya. İmparatorluk güçleri hızla yaklaşırken, Han’ın geçmişinden gelen ve ona şahsi bir kin besleyen gizemli kadınla yüz yüze kalacaklar! Chewbacca korkusuzca atılırken Han’ın ise… eli ayağı bağlı?! 
 
Ayrıca, suçluların rahatça cirit attığı Tatooine’de adaletsizlik dayanılmaz bir halde. Ben Kenobi doğru olanı yapmak için kendini ele vermeyi göze alacak mı? Bu, Obi-Wan’ın geçmişinden çok özel bir hikâye!
 
 

{strong}STAR WARS Cilt 2 / Kaçakçı Ayı’nda Yüzleşme isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 03.08.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}STAR WARS Cilt 2 / Kaçakçı Ayı’nda Yüzleşme kitabın özetini okuyabilir, STAR WARS Cilt 2 / Kaçakçı Ayı’nda Yüzleşme kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. STAR WARS Cilt 2 / Kaçakçı Ayı’nda Yüzleşme kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
STAR WARS Cilt 2 / Kaçakçı Ayı’nda Yüzleşme kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir