Star Wars Cilt 1 / Skywalker Saldırıyor pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

SKYWALKER SALDIRIYOR
Luke Skywalker ve Galaktik İmparatorluk karşıtı asiler o güne kadarki en büyük zaferlerini yeni kazanmış halde: Devasa Ölüm Yıldızı’nın yok edilişi. Fakat İmparatorluk henüz yenilmiş değil! Luke, Prenses Leia, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, R2-D2 ve Asiler İttifakı’nın geri kalanıyla birlikte Darth Vader ve şeytani ustası İmparator’a karşı savaşa katılın! Bir asi saldırısı ters gidince, Han ve Leia kaçabilmek için hızlı düşünmek zorunda kalır. Luke ise Darth Vader ile karşı karşıya gelir! Kendisiyle ilgili gerçeklerle yüzleşince akıl hocası Obi-Wan Kenobi hakkında daha fazla şey öğrenmek için Tatooine’e döner. Bu sırada Leia ve Han hayati -ve tehlikeli- bir gizli göreve çıkarlar. Fakat yanlarında Luke olmadan başarılı olabilecekler mi? Hem de Boba Fett tehdidi varken!
Bu ciltte Jason Aaron tarafından yazılan ve John Cassaday tarafından çizilen
Star Wars (2015) #1-6 arası sayılar toplanmıştır.
 

{strong}Star Wars Cilt 1 / Skywalker Saldırıyor isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 18.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Star Wars Cilt 1 / Skywalker Saldırıyor kitabın özetini okuyabilir, Star Wars Cilt 1 / Skywalker Saldırıyor kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Star Wars Cilt 1 / Skywalker Saldırıyor kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Star Wars Cilt 1 / Skywalker Saldırıyor kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir