Spider-Man Almanak 1963 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

TAKVİMLER 1962 YILINI GÖSTERİRKEN RADYOAKTİF BİR ÖRÜMCEK, LİSE ÖĞRENCİSİ PETER PARKER’I ISIRDI VE MİLYONLARCA KİŞİNİN HAYATINA TEMAS EDEN BİR DESTAN BAŞLAMIŞ OLDU!
 
Örümcek Adam’ın acemilik günleri, ilk defa hem renkli hem de Türkçe! Mart 1963’te kendi dergisine kavuşan ünlü kahramanımızın o sene içinde çıkan bütün The Amazing Spider-Man sayılarını içeren bu almanakta sadece dost canlısı komşunuzun kökenlerini öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda Akbaba, Doktor Ahtapot, Bukalemun, Kum Adam, Kertenkele ve Oyuncakçı gibi azılı başdüşmanlarıyla ilk mücadelelerine tanık olacak; Ben Amca, May Yenge, J.J. Jameson, Flash Thompson, Liz Allan ve Betty Brant gibi önemli karakterlerin ilk çıktıkları sayıları okuyacaksınız. Baştan sona nostalji kokan bu özel koleksiyon serisi, daha nice olaylara, kahramanlara ve düşmanlara ev sahipliği yapacak!
 
Stan Lee ve Steve Ditko tarafından yazılıp çizilen The Amazing Spider-Man serisindeki sayıların yayınlandıkları yıllara göre hazırlanan Almanak serisinin bu ilk cildinde, The Amazing Spider-Man #1-7 sayılarının yanı sıra Örümcek Adam’ın ilk kez okur karşısına çıktığı, Eylül 1962 tarihli Amazing Fantasy 15 fasikülünün ilgili hikâyesi bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Spider-Man Almanak 1963 isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Stan Lee tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 27.06.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Spider-Man Almanak 1963 kitabın özetini okuyabilir, Spider-Man Almanak 1963 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Spider-Man Almanak 1963 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Spider-Man Almanak 1963 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir