Solo Leveling Manga Cilt 1 (2. Hamur – Ana Kapak) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

On yıl önce, paralel bir dünya ile mevcut dünyayı birbirine bağlayan “Kapı” adı verilen geçitler belirir. Geçitlerin açılmasıyla eş zamanlı bir şekilde ‘uyanış’ geçirerek çeşitli güçlere sahip olan, “Avcı” adı verilen insanlar ortaya çıkar. “İnsanlığın En Zayıfı” olarak bilinen E Seviyeli avcı Sung Jin Woo, annesinin hastane masraflarını karşılayabilmek için canını ortaya koyarak baskınlara katılmaktadır. Katıldığı bir baskında karşısına daha yüksek bir kazanç ihtimali gelince Jin Woo, karşılaşacağı akılalmaz şeyin farkında olmadan bu fırsatın üzerine gidecektir. Ekip liderinin bir kolunu kaybettiği, eldeki tek şifacının korkudan tir tir titrediği ortamda, Jin Woo takım arkadaşlarını kurtarabilecek midir?
 

{strong}Solo Leveling Manga Cilt 1 (2. Hamur – Ana Kapak) isimli kitap 320 sayfadan oluşmaktadır ; Chugong tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 02.05.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Solo Leveling Manga Cilt 1 (2. Hamur – Ana Kapak) kitabın özetini okuyabilir, Solo Leveling Manga Cilt 1 (2. Hamur – Ana Kapak) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Solo Leveling Manga Cilt 1 (2. Hamur – Ana Kapak) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Solo Leveling Manga Cilt 1 (2. Hamur – Ana Kapak) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir