Siri’nin Maceraları 2: Mimer’in Gizemi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Siri’nin maceraları devam ediyor. Cesur Viking kızı Siri ve arkadaşı Zack’in eline, saklı bir hazineyi işaret eden bir ipucu geçer. Bir Viking şehri olan Birka’da, çalınan kitaplarını arayan keşiş Ansgar da onlara katılınca heyecanlı bir macera başlar. İpuçları Mimer’in Kuyusu’nu işaret etmektedir. Ama o sırada hazineyi ele geçirmeye çalışan birileri daha vardır: Haydut İvar ve onun beceriksiz suç ortağı Grym. Siri bir kez daha bilmeceleri çözmek ve tuzakları aşabilmek için tüm yaratıcılığını kullanmak zorundadır.
 
“Siri’nin maceraları aksiyon, sevgi, mizah ve elbette gerçeklerle dolu çok hoş bir dizi. Ara sıra insan gerçekten Asteriks ve Obeliks’in İsveç versiyonunu okuyormuş gibi oluyor.”
Anton Amlé, Viking Şehri Birka’da Arkeolog ve Rehber Sorumlusu
 
“İşin uzmanlarınca hazırlanmış bir seri.”
Toppraffel, Pidde Andersson
 

{strong}Siri’nin Maceraları 2: Mimer’in Gizemi isimli kitap 88 sayfadan oluşmaktadır ; Patric Nyström tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 01.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Siri’nin Maceraları 2: Mimer’in Gizemi kitabın özetini okuyabilir, Siri’nin Maceraları 2: Mimer’in Gizemi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Siri’nin Maceraları 2: Mimer’in Gizemi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Siri’nin Maceraları 2: Mimer’in Gizemi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir