Sihrin Tonları: Çelik Prens pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

New York Times’ın bir numaralı çoksatan yazarı V. E. Schwab’ın kaleminden, Sihrin Tonları üçlemesindeki Maxim Maresh’in, Kell’in üvey babası ve ülkenin acımasız kralının geçmişine dalın!
 
Dünyaların birbirine sihirle mühürlenmesinden bu yana iki yüz yıl geçti.
 
Arnes’in başkenti Kırmızı Londra, Maresh İmparatorluğu’nun yönetiminde büyüyor. Ancak Kral Nokil Maresh, oğlu Prens Maxim’in kendi Londra’sı yerine başka Londra’lara kafa yorduğunu öğrendiğinde, Prens’in dikkatini çekme umuduyla onu tehlikeli bir askeri sefere gönderiyor.
 
Maxim’in gideceği yer olan Verose –daha iyi bilinen adıyla Kan Sahili– belalarıyla ünlü, tehlikeli bir liman kentidir. Maxim vardığı gibi dolandırıcılar ve hırsızlar, düzenbazlar ve kavgacılarla karşı karşıya kalıyor… Daha da kötüsü, haydutlar ve askerler tarafından korkulan, kötü şöhretli korsan kraliçe Arisa limana yanaşıyor!
 
Andrea Olimpieri (Dishonored) tarafından harika bir şekilde resmedilen ve Enrica Angiolini (Doctor Who: The Thirteenth Doctor) tarafından ustalıkla renklendirilen bu daha önce hiç anlatılmamış, heyecan verici hikâye, modern fantezinin en çekici karakterlerinden biri olan Maxim Maresh’in sırlarını açığa çıkarıyor!
 
Bu özel baskı, V.E. Schwab’ın yorumları ve daha önce görülmemiş çizimler de
dahil olmak üzere 16 sayfalık bir ekstra bölüm içeriyor!
 
Olağanüstü… büyük bir hızla ilerliyor ve çizimler harika!”
-Culture Of Gaming
 
“Muhtemelen şu anda piyasada olan en iyi fantezi çizgi romanı.”
-Culturess
 

{strong}Sihrin Tonları: Çelik Prens isimli kitap 98 sayfadan oluşmaktadır ; V. E. Schwab tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 05.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sihrin Tonları: Çelik Prens kitabın özetini okuyabilir, Sihrin Tonları: Çelik Prens kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sihrin Tonları: Çelik Prens kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sihrin Tonları: Çelik Prens kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir