Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 4 / Korsanların Hazinesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yeni Sihirli Ağaç Evi macerasında Tim ve Lea kendilerini rüya gibi bir sahilde buluyorlar. Her şey muhteşem başlıyor… ta ki korsanlar gelene kadar. Korkunç Kaptan İri Kemik gömülü bir hazinenin peşinde. Dahası Tim ve Lea’nın hazinenin yerini bildiklerine emin ve gözünün önünden ayrılmalarına izin vermiyor! Bakalım iki kardeş, Kaptan İri Kemik’in elinden kurtulmayı başarabilecek mi?
 
Tim ve Lea ile zamanda yolculuğa hazır mısın?
 
Sihirli Ağaç Evi serisi hakkında:
 
Küçük okurları hem okuma keyfi hem de tarihteki farklı kültürlerle tanıştıran Sihirli Ağaç Evi serisi bu yönüyle sadece dünyanın dört bir yanındaki çocukların değil, anne babalar ve eğitimcilerin de gözdesi oldu.

New York Times çoksatanlar listesinde bir numaraya kadar çıkıp beş yıldan uzun bir süre bu listede kalmayı başaran, 33 dilde 130 milyondan fazla satan bu ödüllü seri, şimdi rengarenk ve soluksuz okutan çizimleriyle çizgi roman formatında okurunun karşısında. 
 

{strong}Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 4 / Korsanların Hazinesi isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Mary Pope Osborne tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO ÇOCUK tarafından 07.06.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 4 / Korsanların Hazinesi kitabın özetini okuyabilir, Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 4 / Korsanların Hazinesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 4 / Korsanların Hazinesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 4 / Korsanların Hazinesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir