Sihirli Ağaç Evi -Çizgi Roman- 2: Gizemli Şövalye pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünya çocuklarının sevgilisi Sihirli Ağaç Evi şimdi çizgi roman!
 
HER ŞATONUN BİR GİZLİ GEÇİDİ VARDIR…
 
Yeni serüvenimizde Sihirli Ağaç Evi, Tim ve Lea’yı Orta Çağ’a uçuruyor. Şövalyeler, şatolar, şenlikler ve büyülü bir asa burada onları bekliyor.
Ama casus sanılıp yakalandıklarında, eğlenceleri gerçek bir maceraya dönüşecek. Kaçış için çok iyi bir plana ihtiyaçları var!
 
Sihirli Ağaç Evi serisi hakkında:
Küçük okurları hem okuma keyfi hem de tarihteki farklı kültürler ile tanıştıran Sihirli Ağaç Evi serisi, bu yönüyle sadece dünyanın dört bir yanındaki çocukların değil, anne babalar ve eğitimcilerin de gözdesi oldu. 
New York Times çoksatanlar listesinde bir numaraya kadar çıkıp beş yıldan uzun bir süre bu listede kalmayı başaran, 33 dilde 130 milyondan fazla satan bu ödüllü seri şimdi rengarenk ve soluksuz okutan çizimleriyle çizgi roman formatında okurunun karşısında.
 

{strong}Sihirli Ağaç Evi -Çizgi Roman- 2: Gizemli Şövalye isimli kitap 172 sayfadan oluşmaktadır ; Mary Pope Osborne tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO ÇOCUK tarafından 18.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sihirli Ağaç Evi -Çizgi Roman- 2: Gizemli Şövalye kitabın özetini okuyabilir, Sihirli Ağaç Evi -Çizgi Roman- 2: Gizemli Şövalye kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sihirli Ağaç Evi -Çizgi Roman- 2: Gizemli Şövalye kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sihirli Ağaç Evi -Çizgi Roman- 2: Gizemli Şövalye kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir