Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 1: Dinozorlar Vadisinde pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünya çocuklarının sevgilisi Sihirli Ağaç Evi şimdi çizgi roman!
 
ORMANDA GİZEMLİ VE SİHİRLİ BİR AĞAÇ EVİ VAR…
 
Tim ve Lea tesadüfen bir ağaç evi keşfediyorlar. Buranın kime ait olduğuna dair bir fikirleri yok. Tek bildikleri, içerisinin kitaplarla dolu olduğu… Hem de sihirli kitaplarla! Ağaç evi, bir anda iki kardeşi tarih öncesi çağlara uçuruveriyor!
Hem sevimli hem korkutucu dinozorlarla dolu bu topraklardan eve dönmenin yolunu bulabilecekler mi? Yoksa etobur bir dinozorun akşam yemeği mi olacaklar?
 
Sihirli Ağaç Evi serisi hakkında:
Küçük okurları hem okuma keyfi hem de tarihteki farklı kültürlerle tanıştıran Sihirli Ağaç Evi serisi bu yönüyle sadece dünyanın dört bir yanındaki çocukların değil, anne babalar ve eğitimcilerin de gözdesi oldu. 
 
New York Times çoksatanlar listesinde bir numaraya kadar çıkıp beş yıldan uzun bir süre bu listede kalmayı başaran, 33 dilde 130 milyondan fazla satan bu ödüllü seri, şimdi rengarenk ve soluksuz okutan çizimleriyle çizgi roman formatında okurunun karşısında.
 

{strong}Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 1: Dinozorlar Vadisinde isimli kitap 172 sayfadan oluşmaktadır ; Mary Pope Osborne tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO ÇOCUK tarafından 10.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 1: Dinozorlar Vadisinde kitabın özetini okuyabilir, Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 1: Dinozorlar Vadisinde kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 1: Dinozorlar Vadisinde kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sihirli Ağaç Evi / Çizgi Roman 1: Dinozorlar Vadisinde kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir