Sherlock Holmes Suç Dolu Sokaklar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Sherlock Holmes & Suç Dolu Sokaklar
 
Mayıs 1891
İngiltere’ye bir dizi insan kaçırma vakası nedeniyle endişe hakimdir. Kurbanlar entelektüeller ve bilim dünyasından insanlardır. Kaçırılanlar için fidye istenilmemesi ve otoritelerin kaçıranlar hakkında en ufak bir ipucuna sahip olmaması endişeleri daha da arttırır.
Sherlock Holmes ara sıra Scotland Yard’a yardım etse de, henüz yolunu tam anlamıyla seçmiş değildir. Zamanını tutkularına ve bohem hayatına harcamakta, büyük bir kariyere imza atacağı beklenen virtüöz bir kemancıyla birlikte oturmaktadır. Ancak arkadaşının kaçırılması Holmes’ü eşi benzeri görülmemiş korkunç bir suç şebekesiyle karşı karşıya getirecek ve böylece Sherlock Holmes dedektiflik mesleğini seçip dönemin ünlü suçlularına karşı amansız bir mücadele başlatacaktır.
 

{strong}Sherlock Holmes Suç Dolu Sokaklar isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Sylvain Cordurie tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 13.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sherlock Holmes Suç Dolu Sokaklar kitabın özetini okuyabilir, Sherlock Holmes Suç Dolu Sokaklar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sherlock Holmes Suç Dolu Sokaklar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sherlock Holmes Suç Dolu Sokaklar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir