Şehzade Yangını 3. Kitap pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Selçuk Ören’in yazıp çizdiği “Şehzade Yangını” serisinin üçüncü kitabı, 1768 yılında Galata’da yangının ortasında kalan Karanfil Paşa’nın isminin nereden geldiğinin hikayesi…”O vakitler bahçenin nizamından, heybetli bir adam olan Zambak Ağa mesuldü. Düzeni sağlamanın en iyi yolunun korku olduğunu düşünür, su aygırı derisinden yapılma kamçısını bunun için kullanırdı. Dört kadınlı ev, fırtınada kalmış sandala benzer derler… Harem ise alabora olmaya yüz tutmuş bir kadırgaya benzerdi. Harem ağaları da bu kadırganın batmadan seyrine devam etmesini sağlardı ve bu yolda her şey mübahtı. O şanslı oldukları sanılan gözdeler, mendil daha havadayken çok büyük bir düşman kazanırdı: Şehzade anneleri… Oğul sahibi sultanlar, yeni rakiplerini hemen ortadan kaldırmak isterlerdi ve bunun için de harem ağaları en iyi silahtı.”
 

{strong}Şehzade Yangını 3. Kitap isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Selçuk Ören tarafından kaleme alınmıştır. SIRTLAN KİTAP tarafından 01.09.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Şehzade Yangını 3. Kitap kitabın özetini okuyabilir, Şehzade Yangını 3. Kitap kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Şehzade Yangını 3. Kitap kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Şehzade Yangını 3. Kitap kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir