Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Nedir bu “Şehir” dediğimiz yer? İnsan ırklarının çiftleştirilip beslendiği bir milli park, bir hayvanat bahçesi mi, yoksa türlerin ıslah edildiği dev bir tımarhane, korunaklı bir akıl hastanesi mi?
 
Lüks içinde yaşayan sefiller, kariyer yiyen zombiler, eğitimli beygirler, ruhunu abone edenler, ekonomik kerizler, kentsel dönüşemeyenler, orman yiyen siteler, evcilleştirilemeyen eşyalar gibi akla hayale gelemeyecek onlarca fantastik çizgi hikayenin bulunduğu, kült çizgi roman yazarı ve çizeri Kenan Yarar’ın psikotik şehrinden bahsediyoruz tabii ki.
 
Aynı zamanda Yarar’ın “kült çizgi roman” serisi Psikoz Hikayeleri‘nin devamı niteliğinde olan Şehr-i Alem, serinin bir önceki kitabı Aşk-ı Melun’daki Melunların yaşadığı şehrin hikayelerini de anlatmakta bizlere.
 
Gelenek olduğu üzere yine; “eğlenceli, komik, trajicomic, psikofantastik, dramatik” ama aynı zamanda da görsel bir şölen niteliğinde etkileyici karelerle resimlenmiş 57 çizgi öykü ile:
 
“Welcome to Şehr-i Alem.”
 

{strong}Şehr-i Alem isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Kenan Yarar tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Şehr-i Alem kitabın özetini okuyabilir, Şehr-i Alem kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Şehr-i Alem kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Şehr-i Alem kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir