Scarlet Witch Cilt 01 / “Cadılar Yolu” pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

BÜYÜ SANATI BOZULDU… SCARLET WITCH İSE ONU DÜZELTMEK İÇİN DÜNYANIN DÖRT BİR KÖŞESİNİ DOLAŞIYOR! Eski Avenger, Manhattan’ın arka sokaklarından, huzurlu Yunan adaları ile İrlanda kırsalına, kadim kaynaklarda yer alan mitler ve efsanelerle yüz yüze geliyor… Bu sırada, aile geçmişine ait bazı şeyleri de su yüzüne çıkarıyor. Bu büyülü gizemin peşinde İspanya’ya gittiğinde ise kendi gibi cadıların bir zamanlar içinde yakıldığı ve İspanyol Engizisyonu’ndan kalma hayaletlerin ele geçirdiği bir kilise keşfediyor! Ancak ortada Dünya’nın unutulmuş ruhlarından daha büyük bir tehdit var. Emerald Warlock olarak bilinen güçlü büyücü, Wanda’nın —ve Uncanny Avengers’ın– dostu mu, yoksa düşmanı mı? Wanda, büyü içeren suçları çözüp dağılmış olan cadılık sanatını parça parça yeniden bir araya getirirken, geriye hayati önemde bir tek soru kalıyor: En başında onu parçalayan kimdi?
 

{strong}Scarlet Witch Cilt 01 / “Cadılar Yolu” isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Andrew Robinson tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 21.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Scarlet Witch Cilt 01 / “Cadılar Yolu” kitabın özetini okuyabilir, Scarlet Witch Cilt 01 / “Cadılar Yolu” kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Scarlet Witch Cilt 01 / “Cadılar Yolu” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Scarlet Witch Cilt 01 / “Cadılar Yolu” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir