Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

PRAIRIE ROSE SAVAŞI
Şef Lincoln Red Crow, Prairie Rose yerleşkesinin tozu toprağı içinde bir imparatorluk kurmuştu. Şimdiyse hepsini yakıp yıkacak.
 
Bir zamanlar korumaya ant içtiği insanlara karanlık satarak geçirdiği onlarca yıldan sonra Red Crow ışığı gördü. Ardından verdiği emir ise, iş ortaklarının, hatta sadık koruması Shunka’nın bile kabul edemeyeceği türden: Ya tüm uyuşturucu ve çete işini derhal bırakacaklar ya da ölümleri onun elinden olacak.
 
Hemen yakınlarda, benzer bir aydınlanma, yoz bir şerifi de gerçek bir kanun koruyucusu haline getirmişti. Ona göre temizliğe başlamanın en iyi yolu, Red Crow’u bizzat alaşağı etmek… Bedeli FBI’ın planlarını alt üst etmek olsa bile. Bu iki cephe arasında ise gizli ajan Dash Bad Horse var. Ağır yaralı ve sesini kaybetmiş ama nihayet aradığı sırrı bulmuş olarak: Her şeyin fitilini ateşleyen suçun failini, annesini öldüren adamın kimliğini.
 
Bu adamların hepsi yerleşkenin ruhu için savaşa girmek üzere. Gardlarını aldılar, kimin ineceği belli değil…
 
 

{strong}Scalped Cilt 9 isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 01.08.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Scalped Cilt 9 kitabın özetini okuyabilir, Scalped Cilt 9 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Scalped Cilt 9 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Scalped Cilt 9 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir