Scalped 10 / Yolun Sonu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Görev tamamlandı.

Reis Red Crow hapiste, uyuşturucu şebekesi çöktü, Prairie Rose Yerleşkesi üzerindeki kontrolü tamamen kalktı. Bütün bunlar için gereken tek şey, en güvendiği adamın ihanetiydi. Özel Ajan Dash Bad Horse, Red Crow’un sağ kolu olarak yürüttüğü gizli görevini canını ve ruhunun çoğunu kurtararak tamamladı. Artık özgür; FBI’ı terk etmekte, geçmiş günahlarını affettirmekte, yerleşkeyi ardında bırakmakta özgür… ya da kalıp daha iyi bir hayat sürmekte.
Daha doğrusu, öyle sanıyor. Red Crow hapiste olabilir ama hala Dash’i alt edebilecek sırlara sahip. Red Crow ve Bad Horse’un savaşı sırasında bir kenara atılan gençler de öç alma niyetindeler. Her şeyi başlatan gizli katil de, ardında bıraktığı cesetler günden güne artarken en ufak bir ceza almadan hayatına devam ediyor.

Tüm bu kişiler son bir yüzleşmeye doğru ilerliyorlar. Onlarca yıldır süren yalanlar, ihanetler ve cinayetler, tek, büyük bir finale yaklaşıyor. Toz yatıştığında ayakta kalan olacak mı… Yoksa hepsi yolun sonuna mı geldi?
 

{strong}Scalped 10 / Yolun Sonu isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Jason Aaron tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 04.03.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Scalped 10 / Yolun Sonu kitabın özetini okuyabilir, Scalped 10 / Yolun Sonu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Scalped 10 / Yolun Sonu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Scalped 10 / Yolun Sonu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir