Sandman 7 / Kısa Hayatlar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların hem en popüler hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan SANDMAN, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım.
 
Tanrılardan çok daha güçlü olsalar da Sonsuzlar ailesi pek çok sorunla baş etmek zorunda olan problemli bir aileydi. Zamanın başlangıcından beri kozmosa yön veren bu yedi kardeşten biri üç yüz sene önce tüm sorumluluklarını ve kardeşlerini ardında bırakıp kayıplara karışmıştı. SANDMAN’in 7. cildi Kısa Hayatlar’da kayıp kardeş Yıkım’ı bulmak üzere yola çıkan Hezeyan ve Rüya’nın yol boyunca karşılaştığı maceralar anlatılıyor. Bunun yanı sıra oğlu Orfeus’la yüzleşip bir başka hikâyenin sonunu getiren Rüya da kaderin ve bedel ödemenin ne anlama geldiğini öğrenecekti.
 
Peter Straub’un sonsözüyle.
 
 “Çizgi roman okuyup okumamanız umurumda bile değil ama bu seriyi
kesinlikle okumalısınız.”
— Patrick Rothfuss
 

{strong}Sandman 7 / Kısa Hayatlar isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Gaiman tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 01.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sandman 7 / Kısa Hayatlar kitabın özetini okuyabilir, Sandman 7 / Kısa Hayatlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sandman 7 / Kısa Hayatlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sandman 7 / Kısa Hayatlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir