Sandman 6: Fabllar ve Yansımalar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların hem en popüler hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan SANDMAN, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım.
 
SANDMAN’in altıncı cildi olan Fabllar ve Yansımalar’da Düşler Lordu dokuz yeni öyküyle karşımıza çıkıyor. Geçmişin sisinde yaşayan hayatlardan günümüzün kâbuslarına kadar sirayet ettiği bu öykülerde imparatorlar ve casuslar, aktörler ve kuzgunlar hatta kurtadamlar rüyalarda buluşuyor. Hayat ve aşk, iktidar ve karanlık bu rüyaları asla terk etmiyor.
 
Gene Wolfe’un önsözüyle
 

{strong}Sandman 6: Fabllar ve Yansımalar isimli kitap 264 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Gaiman tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 19.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sandman 6: Fabllar ve Yansımalar kitabın özetini okuyabilir, Sandman 6: Fabllar ve Yansımalar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sandman 6: Fabllar ve Yansımalar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sandman 6: Fabllar ve Yansımalar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir