Sandman 5 / Sen Oyunu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların hem en popüler, hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan SANDMAN, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım.

SANDMAN serisinin beşinci cildi SEN OYUNU’nda çocukluğun muhayyel manzaraları sahne alır. Düşlem’in unutulmuş bir köşesinde uyanık dünyayı koruyan duvarda bir çatlak oluşur ve bu çatlaktan bir grup New Yorklu genç hem ürkütücü derecede tanıdık hem de rahatsız edici derecede kötücül bir diyara doğru geçiş yaparlar.

Samuel R. Delany’nin sunumuyla
 

{strong}Sandman 5 / Sen Oyunu isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Gaiman tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 09.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sandman 5 / Sen Oyunu kitabın özetini okuyabilir, Sandman 5 / Sen Oyunu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sandman 5 / Sen Oyunu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sandman 5 / Sen Oyunu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir