Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların hem en popüler hem de eleştirmenlerce en çok beğenilen grafik romanlarından biri olan SANDMAN, çizgi roman dünyasında olgun ve lirik fantazinin dönüm noktası oldu. Mecranın en aranan sanatçılarının resimlendirdiği seri, modern ve antik mitolojilerin çağdaş kurgularla, tarihi dramalarla ve efsanelerle beraber dokunduğu zengin bir karışım.
 
Kadim Tanrılar, eski dostlar ve düşmanlar, düşmüş Rüyalar Kralı’nı anmak ve saygılarını sunmak için Sonsuzlar’dan Morpheus’un uzun hikâyesinin sonunu anlatan MATEM’de bir araya geliyor. Düzenlenmiş en tuhaf cenaze merasiminin akabinde Morpheus’un sesi yankılanmaya devam ederek ölmeyi reddeden bir adama, rüyalar çölünde kaybolan Çinli bir bilgeye ve son yıllarını yaşayan, Sandman’e olan nihai yükümlülüğünü yerine getirmek zorunda olan William Shakespeare’e dokunuyor.
 
Mikal Gilmore’un önsözüyle

 
“Neil Gaiman hikâyelerle dolu bir hazine sandığı ve elini hangi işe atsa biz kârlı çıkıyoruz.”
–Stephen King
 
“Çizgi roman okuyup okumamanız umurumda bile değil ama bu seriyi kesinlikle okumalısınız.”
–Patrick Rothfuss
 
“Gaiman, zengin bir hayal gücüne ve büyük konuları ustalıkla anlatma yeteneğine sahip.”
–Philip Pullman
 

{strong}Sandman 10: Matem isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Gaiman tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 03.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sandman 10: Matem kitabın özetini okuyabilir, Sandman 10: Matem kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sandman 10: Matem kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sandman 10: Matem kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir