Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

1997’nin sonlarında evinden kaçan genç bir kız ile sarı oyuncak robotu ABD’nin batısına doğru tuhaf bir yolculuğa çıkar. Devasa savaş dronları, çökmekte olan toplumun diğer teknoloji çöpleriyle birlikte kırsala dağılmış hâldedir. Arabaları kıtanın ucuna doğru ilerledikçe pencereden dış dünya kendisini daha hızlı göstermeye başlar; sanki ufkun öte tarafında medeniyet kaçınılmaz olarak çökmeye başlamıştır.
Döngü’den Hikâyeler’in yazarı ve çizeri Simon Stålenhag, Sanal Ülke’yle birlikte bu kez yüzünü Amerikan kırsalına dönüp oradaki yaşama farklı bir bakış açısı getiriyor.
 
“Hayranlık uyandıran bir bilimkurgu kitabı. Bu sakin ve hüzün dolu macera her çizgi roman, resim ve bilimkurgu koleksiyonu için kusursuz ve görsel açıdan çarpıcı bir ekleme olacak.”
Publishers Weekly
 
“Akıldan çıkmayan bir resimli roman. Kasvetli ve duygusal açıdan güçlü distopik bilimkurguyu seven okurlar, Stålenhag’ın adım adım kendini gösteren ve yürek burkan finale sahip bu kitabından çok etkilenecek.”
Booklist
 

{strong}Sanal Ülke isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Simon Stalenhag tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 24.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sanal Ülke kitabın özetini okuyabilir, Sanal Ülke kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sanal Ülke kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sanal Ülke kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir