Şampiyon – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -3) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

June ile Day, Cumhuriyet ve birbirleri için çok fazla şeyi feda etmiştir. Şimdi de ülkeleri yeni bir dönüm noktasına girmiştir. June, Cumhuriyet’in nimetlerinden faydalanmaya, hükümetin elit halkalarından olan Princeps-Seçmenleri arasında çalışmaya başlamıştır, Day ise yüksek rütbeli asker olarak görevine devam etmektedir. 
Tam da bir barış antlaşması yürürlüğe girmek üzereyken ortaya çıkan yeni bir veba, Koloniler arasında paniğe yol açmış ve Cumhuriyet’in sınır kentlerini savaş tehdidi sarmıştır. Öncekinden çok daha ölümcül olan bu vebadan ülkeyi korumanın tek yolunu ise sadece June bilmektedir. Ancak binlerce insanın hayatını kurtarabilmek için sevdiği tek kişinin her şeyini feda etmelidir. 
 
Cumhuriyet ve Koloniler arasında süregelen savaşın sonu nihayet yaklaşmıştır. Barış ufukta görünmüş, tekrar birleşme umudu doğmuştur. Ancak Koloniler’de yeni bir veba salgını başlaması bu hassas görüşme sürecini tehlikeye sokar. 
Cumhuriyet’in üzerine savaşın gölgesi düşerken, June milyonlarca insanın hayatını kurtaracak bir sırrı öğrenir. Ama bunun büyük bir bedeli olacaktır. 
 

{strong}Şampiyon – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -3) isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Marie Lu tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI tarafından 19.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Şampiyon – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -3) kitabın özetini okuyabilir, Şampiyon – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -3) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Şampiyon – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -3) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Şampiyon – Çizgi Roman (Efsane Çizgi Roman Serisi -3) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir