Salamina Askerleri (Ciltli) (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Muhteşem bir kitap… Uzun zamandır okuduğum en iyi kitaplardan biri!”
 
Mario Vargas Llosa
 
Javier Cercas, adının tüm dünyada duyulmasını sağlayan ve Mario Vargas Llosa, J. M. Coetzee, Doris Lessing gibi yazarların büyük beğenisini kazanan Salamina Askerleri romanında İspanya tarihinin çok belirleyici bir dönemine farklı bir açıdan yaklaşıyor. İspanya İç Savaşı’nın son aylarında, Cumhuriyetçi birlikler bir grup Franco taraftarını kurşuna dizer. Fakat içlerinden biri, Falanj’ın kurucusu Rafael Sánchez Mazas, Cumhuriyetçi bir asker sayesinde hayatta kalır. Bu olaydan 60 yıl sonra, bir gazeteci bilinmezliklerle dolu bu tuhaf hikâyenin aslını keşfetmek için uzun bir maceraya atılır. Javier Cercas’ın “yazdığım en iyi roman” olarak nitelediği Salamina Askerleri, hikâye içinde hikâyelerle gerçekle kurmaca arasındaki ince çizgide seyreden, hatırlamak ve unutmak üzerine bir başyapıt.
 
“Javier Cercas, karşı konulamaz bir dolaysızlık ve incelikle, günlük yaşamlarımızda tarihle uzlaşma
olasılığına doğru, hızlı, zekice ve şefkatli bir arayışa giriyor… Muhteşem bir roman yazmış.”
 
Susan Sontag
 

{strong}Salamina Askerleri (Ciltli) (Çizgi Roman) isimli kitap 223 sayfadan oluşmaktadır ; Javier Cercas tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI tarafından 10.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Salamina Askerleri (Ciltli) (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Salamina Askerleri (Ciltli) (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Salamina Askerleri (Ciltli) (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Salamina Askerleri (Ciltli) (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir