Sahi Nedir Faşizm? pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünyada, belgesel niteliğindeki grafik romanlarıyla kendinden söz ettiren çizer Kalle Johansson’un yeni kitabı Sahi Nedir Faşizm? artık Türkçede!
Ginko Çocuk’un Düşün ve Bilim Kitaplığı’nda yerini alan çizgi roman, faşizm araştırmalarıyla tanınan tarihçi Lena Berggren ile yapılan röportajlara dayanıyor.  Faşizmin kavramsal anlamını, tarihsel gelişimini ve yol açtığı korkunç sonuçları işleyen eser, faşist düşünce ve akımların genç kuşakları dünden bugüne nasıl etkilediği üzerinde de duruyor.
Berrak anlatımı ve çarpıcı çizimleriyle özellikle gençlere ulaşmayı hedefleyen grafik roman, günümüz dünyasında ne yazık ki tekrar güncellik kazanan bu çetrefilli konuyu birçok yönden aydınlatıp herkesçe anlaşılır kılıyor.
İsveç, Almanya ve Avusturya’da okullarda okutulan bu önemli eserin ülkemizde de geniş bir okur kitlesiyle buluşması dileğiyle.
 

{strong}Sahi Nedir Faşizm? isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Kalle Johansson tarafından kaleme alınmıştır. GİNKO BİLİM tarafından 12.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sahi Nedir Faşizm? kitabın özetini okuyabilir, Sahi Nedir Faşizm? kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sahi Nedir Faşizm? kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sahi Nedir Faşizm? kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir