Renkli Zagor 2 / Guthrum’un Dönüşü pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kadim Viking efsanelerinin gölgesinde çıkılan tehlikeli bir yolculuk…
 
GUTHRUM’UN DÖNÜŞÜ (Color 2: Yazar: Jacopo Rauch; Çizer: Gianni Sedioli) Yüzyıllar önce Amerika topraklarına yerleşip küçük bir koloni kurmuş ve artık kendi halinde yaşamakta olan bir Viking topluluğunun son lideri durumundaki Kral Guthrum, eski dostu Baltalı İlah’tan yardım ister. Zagor ve Çiko bu çağrıya önce şaşırırlar, ama elbette dostunun çağrısını karşılıksız bırakmayacaklardır. Kadim zamanlardan kalma bir İskandinav kalıntısını bulup barındırdığı sırrı çözmek için hep birlikte bilimsel amaçlı gibi görünen bir uzun bir yolculuğa çıkılması gerekiyor ve Guthrum da kahramanımızın varlığının yol boyunca karşılarına çıkacak olan yerli kabilelerle ilişkiler açısından çok iyi olacağını düşünüyor. Ama yolun sonunda onları hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği inanılmaz bir macera bekliyordu.
 

{strong}Renkli Zagor 2 / Guthrum’un Dönüşü isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Jacopo Rauch tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 15.01.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Renkli Zagor 2 / Guthrum’un Dönüşü kitabın özetini okuyabilir, Renkli Zagor 2 / Guthrum’un Dönüşü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Renkli Zagor 2 / Guthrum’un Dönüşü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Renkli Zagor 2 / Guthrum’un Dönüşü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir