Renkli Tex 6 / Teneke Yıldızlar ve Diğer Hikayeler 4 Tam Hikaye pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Vahşi Batı’nın sıradan günlerinden küçük ama etkileyici görüntüler sunan her biri otuz ikişer sayfalık dört kısa öykü:
TENEKE YILDIZLAR … TULAROSA’DA BULUŞMA …
KARANLIKTA … ŞANSLI RANDY …
 
Dört kısa öykü dedik, ama hepsi de birbirinden usta isimlerin elinden çıkma önemli çalışmalar bunlar… İki eski şerifin geçmişlerinde yatan karanlık sır neydi? … Aranızda bir işi yarım bırakmayı seven var mı; özellikle de tek kızınız söz konusuysa? … Küçük köyler ne berbat sırlar saklar, insan sanılan canavarları da canavar sanılan insanları da !… Şans tanrıçasının âşık olduğu bir adam yasadışı hayatıyla büyük ün kazansa bile, bir kadına, tanrıça bile olsa, ne kadar güvenilebilir ki ?
 
Birbirinden güzel dört macerayla klasik western türünün en güzel hikâyeleri sizinle…
 

{strong}Renkli Tex 6 / Teneke Yıldızlar ve Diğer Hikayeler 4 Tam Hikaye isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Moreno Burattini tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 01.08.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Renkli Tex 6 / Teneke Yıldızlar ve Diğer Hikayeler 4 Tam Hikaye kitabın özetini okuyabilir, Renkli Tex 6 / Teneke Yıldızlar ve Diğer Hikayeler 4 Tam Hikaye kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Renkli Tex 6 / Teneke Yıldızlar ve Diğer Hikayeler 4 Tam Hikaye kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Renkli Tex 6 / Teneke Yıldızlar ve Diğer Hikayeler 4 Tam Hikaye kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir