Red Kit’i Öldüren Adam pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Morris’in “Red Kit” karakterini yaratmasının 70. yılı anısına Matthieu Bonhomme senaryosu ve çizimleri kendisine ait olan Red Kit’i Öldüren Adam çizgi romanıyla saygılarını sunuyor.
Bu çok özel Red Kit albümü 2016 yılında Prix Saint-Michel ödülünü, 2017’de ise Prix des Lycéens ile Prix du Public Cultura ödüllerini aldı. 
 
Red Kit fırtınalı bir gecede Froggy Town’a gelir. Geceyi orada geçirip yoluna devam etme niyetindedir fakat kasaba sakinleri çalınan altınlarını bulması için Red Kit’in yardımını ister. Yardım isteğini geri çevirmeyen gölgesinden hızlı silah çeken kovboy neye bulaştığının farkına varmadan kendini oldukça tehlikeli bir soruşturmanın içinde bulur.
 

{strong}Red Kit’i Öldüren Adam isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Matthieu Bonhomme tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 21.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Red Kit’i Öldüren Adam kitabın özetini okuyabilir, Red Kit’i Öldüren Adam kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Red Kit’i Öldüren Adam kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Red Kit’i Öldüren Adam kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir