Red Kit 50 – Daltonlar Düğünde pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Arakent’in kahraman şerifi, Red Kit’in de eski dostu olan Sam, genç ve güzel Adeline ile evlenerek hayatının sonuna kadar mutlu yaşamayı hayal etmektedir. Düğün için hazırlıklar tamamlanmışken gelen haber her şeyi altüst eder; 20 yıl önce yakalayıp hapse gönderdiği Daltonlar, düğünün davetsiz konukları olmaya, damat adayını “sallandırmaya” karar vermiştir. Kötü kardeşler, Arakent’e varmak üzeredir… Sam kahramandır kahraman olmasına ama artık genç değildir… Yanında Vahşi Batı’nın en büyük kovboyu vardır var olmasına ama Sam yardım kabul etmez… Bu yüzden de düğünün yerini cenaze, hatta birçok cenaze töreni alacak gibi görünmektedir… Neyse ki Red Kit’le Düldül’ün olduğu yerde acı sonlar kötülere mahsustur!
 

{strong}Red Kit 50 – Daltonlar Düğünde isimli kitap 48 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 02.12.2011 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Red Kit 50 – Daltonlar Düğünde kitabın özetini okuyabilir, Red Kit 50 – Daltonlar Düğünde kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Red Kit 50 – Daltonlar Düğünde kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Red Kit 50 – Daltonlar Düğünde kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir