Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Karanlığın, yılankavi sokakların, demkeşlerin, paranın hüküm sürdüğü Galata’nın, karın deşip boğaz kesen, husye burup göz çıkartan hikâyelerin, zagon üzerine öttürenlerin, bahtsızların, yolcuların, rüya görenlerin, maceracıların şehrindeyiz. Uzun İhsan Efendi’nin yedi iklimde, dört bucakta, yeraltında ve yerüstünde gezinen dünya atlasında… İhsan Oktay Anar’ın unutulmayan ilk romanı Puslu Kıtalar Atlası, bu defa İlban Ertem’in masalsı çizgileriyle çizgi roman olarak karşımızda. Beş yıl süren, kolay anlatılamayacak bir emek, tutkuyla dolu bir sadakat, civa gibi bir sayfadan diğerine akıp giden ustalık… İlban Ertem, Türkçe edebiyatta eşi benzeri olmayan bir uyarlamayla magnum opus’unu gün yüzüne çıkarıyor. Oyunbaz ve zifiri… Büyük bir “resimli roman”.
 
 

{strong}Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) isimli kitap 314 sayfadan oluşmaktadır ; tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI tarafından 10.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) kitabın özetini okuyabilir, Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Puslu Kıtalar Atlası (Çizgi Roman) (Ciltli) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir