Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Rita Repulsa’nın zihin kontrolünden kurtulan Yeşil Ranger, Tommy Oliver,  Angel Grove’a musallat olan şeytani saldırılarla mücadele etmek için Power Rangers’a katılır. Tommy için sıradan bir hayat artık sona erdi, ama yeni bulduğu aile sayesinde parlak bir geleceğe uzanan bir yol mümkün. Fakat Jason ve diğer Rangerlar için bu yol o kadar kolay değil. Yeni bir takım arkadaşına alışmak birçok sorunu beraberinde getiriyor ve Trini, Zack, Billy ve Kimberly’i bu yeni, bazen tehlikeli ve sağı solu belli olmayan Ranger ile nasıl başa çıkacaklarını düşünmeye itiyor.
 
Yazar Kyle Higgins (Nightwing, Batman Beyond 2.0) ve çizer Hendry Praseyta (Power Girl)  bize tamamen yeni, modern bir Power Rangers hikayesi sunuyor. Cilt ayrıca Steve Orlando (Midnighter) tarafından kaleme alınmış  ve Corin Howell (Bat-Mite) tarafından çizilmiş olan Bulk & Skull’ın Maceraları’nı da içermektedir. 
 

{strong}Power Rangers 1 isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Kyle Higgins tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 17.03.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Power Rangers 1 kitabın özetini okuyabilir, Power Rangers 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Power Rangers 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Power Rangers 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir